Üretim


Yağ Pompa kapasiteleri 0,5 lt/dk’ dan 60 lt/dk’ ya kadar dişli veya rotor pompa olarak tek  silindirli tarımsal araçlardan 8 silindirli ticari araçlara kadar motorların gereksinimlerini kapsar.

 

Üretimin bir diğer kolu da su pompaları (devirdaim) imalatıdır. Her türlü ağır ticari vasıtanın pompası ile programımız gün geçtikçe genişlemektedir. Orijinal eşdeğerlerine göre planlanan  imalat prosedür ve teknikleri, kalitede OE mertebesini yakalamakta ve aşmaktadır. Kullanılan girdiler  yüksek kalitede seçilmekte, dolayısıyla su pompasının kalitesinin kalıcılığı ve ileri teknoloji gereksinimi sağlanmaktadır.

 

Yağ, vakum ve su pompaları dizayn, modelleme, döküm (alüminyum-gri dökme demir), ve işlemede firmamızca gerekli teknolojik uygulamalar ile çağın gerektirdiği methodları kullanmaktadır.

 

Mevcut imalat yelpazesi dışında alüminyum ve dökme demirden yağ, vakum ve su pompası teknik resim veya numune temini halinde imalat gerçekleştirilebilir.

 

İşletmenin güvenilirliğini teşkil eden kalite kontrol, ekip ve donanıma sahip olan firmamız ileri teknoloji ürünleri güvenle üretir. Kullanılan CNC işleme tezgahları bu üretimin destekçileridir.