Kurumsal

Şirketimiz  POMPASAN OTOMOTİV YEDEK PARÇA SANAYİ VE TİCARET A.Ş., adı altında 1992 'de İzmir'de kurulmuştur. 2.000 m2 kapalı olmak üzere 7.500m2 alanda üretim yapmaktadır.

 

Pompasan A.Ş. binek / hafif ticari / ağır ticari araç, traktör ve iş makinası yağ, su ve vakum pompalarının üretiminde uzmanlaşmıştır. Firmamız, “Unipumps” markası ile yağ pompası ve devirdaim tedarikçilerinin önde gelenlerindendir. Unipumps yurt içinde ve yurt dışında kalitesiyle bilinen bir pompa markasıdır. İhracat yaptığımız ülkelerin başında; Almanya, Ingiltere, İtalya, Yunanistan, ABD vb. gelmektedir.

 

Orijinal Parça kalitesiyle üretim yapan Pompasan A.Ş. BS EN ISO 9001 : 2008 kalite belgesine sahiptir. Ürünlerimiz yüksek teknolojili CNC makineleri ile üretilir ve her ürün %100 test edilir. Gerekli teknik çizimler veya numuneler sağlandığı sürece benzer ürünlerin üretimi mümkündür. Felsefemiz; müşteri memnuniyeti için ürünlerimizi makul fiyatlarla orijinal parça kalitesinde üretmek, sürekli gelişim ve üretim kapasitesini her yıl arttırmaktır. Uzmanlaştığımız pompa imalatımızı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda mevcut ürün çeşitliliğimizi arttırarak, en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız .